Çekmeköy Teba Servisi

Teba beyaz eşya servisi montaj ve bakım onarım işlemlerinin yanında tanıtım hizmetleri eksiksiz olarak verilmektedir. Çekmeköy Teba Servisi Sorumluluk bölgemizde arıza sorunları büyümeden önleme çalışmaları mobil ekiplerimiz tarafından Teba Servis Çekmeköy bölgesinde titiz çalışmalar sonucunda çözüme kavuşturulmaktadır. En ufak arızalarda anında müdahale edilerek gerekli yedek parça değişimleri veya hassas ayarları yapılarak kullandığınız beyaz eşyada buzdolaplarının performansları ilk alındığı seviyeye taşınmaktadır. Ayrıca değiştirilmiş olan orijinal yedek parçalar sayesinde bir yıl ek garanti süresi verilerek ürünlerin kullanım ömürleri uzatılmaktadır.

 Teba Servis Çekmeköy

Kaliteden Ödün Vermeyen Teknik Servis  Firmamıza ait çağrı merkezine bildirilmiş olan arızalar anında değerlendirmeye alınarak gerekli ekiplere bilgi verilmektedir. Ekiplerimiz çağrı merkezinden aldıkları bilgiler doğrultusunda doğrudan arıza oluşan noktaya müdahale etmektedir.

Beyaz eşya teknik servisi olarak öncelikle çamaşır makinesi konusunda yapılan çalışmalarımızda makinenin düzgün yıkamaması.  Su boşaltması, su almaması ve çamaşırlara zarar vermesi gibi arızaların en sık rastlanan sorunlar olduğunu belirtmek isteriz. Firmamız bütün bu sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturarak.  Çamaşırlarınızın daha düzenli yıkanmasını sağlamaktadır. Teba Servis Çekmeköy Bunu sağlarken teknik personellerimiz. Ellerinde bulunan orijinal yedek parçaları kullanarak çamaşır makinesini satın alındığı gün de göstermiş olduğu performansı sağlayacak düzeye getirmektedirler.

Teba Servis Çekmeköy
Teba Servis Çekmeköy

Çekmeköy Teba Servisi

Buzdolabı Teknik Servis Desteği Firmamız teknik servis uygulamalarında özellikle buzdolaplarına gaz basma işlemlerinde teknik talimnamesi de belirtildiği şekilde ve düzeyde gaz ikmali yapmaktadır. Çekmeköy Teba Servisi Gaz ikmali yapma sırasında bütün emniyet tedbirlerini almakta ve müşterilerimizi kapalı alanlardan uzaklaştırmaktır. Buzdolabının soğutmasını sağlayan gazlı sistem kaçak ve sızıntı kontrolleri yapıldıktan sonra çalışır vaziyette müşterilere teslim edilmektedir.

Firmamız Çekmeköy Teba servisi bünyesinde mevcut teknik personellerimiz beyaz eşyaları geneline teknik destek sağlamasının yanında özellikle bulaşık makineleri üzerinde İhtisas yapmış mühendislerle destek sağlanmaktadır. Evlerde ve işyerlerinde bulaşık makinalarının bazı zamanlarda bulaşıkları düzgün yıkamadığı. Enerji sarfiyatını çok yüksek seviyelere çıkarttığı, deterjan almadığı veya su boşaltma, su almama gibi sıkıntılarını ortaya çıktığı görülmektedir.

Bütün bu sorunları firmamız orijinal yedek parça değişimleri, hassas bakımlar, ölçümler ve testler sonucunda en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Teba servis Çekmeköy  Hizmetleri alabilmeniz için müşteri temsilcilerimiz sürekli sizlere yanıt vermekte.

 

Bir cevap yazın