Küçükyalı Teba Servisi

Beykoz bölgesinde kalitenin güvencesi durumundaki teknik Teba servis Beykoz hizmetleri sunmakta olan firmamız. Teba beyaz eşya ürünlerinin kalitesini müşterilerine en iyi şekilde yansıtmaktadır. Beykoz Teba Servisi Kullanmış olduğunuz beyaz eşyaların uzun ömürlü olması ve kullanım seviyesinin her türlü ortamda uzatılması yönünde profesyonel bakım onarım hizmetleri verilmektedir. Beyaz eşyaların en düşük akımının oluştuğu bölgeler de dahi en iyi şekilde çalışma ortamı oluşturarak hizmet vermesi için.  Bir telefon kadar yakınınızda olan teknik servisimiz 7 24 hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

Teba Servis Beykoz

Teba Teknik Servisinden Kullanıcı Seviyesi Eğitim  Beykoz bölgesinde tüm noktalara en hızlı hizmeti götürme gururunu taşıyan bünyemizdeki teknik elemanlar. Profesyonel çalışmaları ile Teba marka buzdolabı, çamaşır makinesi ve ankastre ürünlerinin kalitesini daha iyi anlamanıza yardımcı olmaktadır. Kaliteli hizmetin yanı sıra kullanıcı seviyesi bakım. Onarım konusunda basit uygulamaları nasıl yapılacağı konusunda bilgiler vererek.  Teba Servisi ürün sahibi olanların kendi imkanları ile bakım onarım yapabilmelerinde yardımcı olmaktayız.

Bozulan beyaz eşyalarınızın yedek parça değişimlerinde.  Kesinlikle orijinal yedek parça kullanarak sahip olduğunuz ürünlerin kullanım ömürlerini uzatma konusunda detaylı çalışmalar yapmaktayız. Evlerde ve işyerlerinde kullanılan beyaz eşyaların kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek her türlü sorunda bize ulaşarak ön bilgi vermeniz durumunda çoğu kez telefonda arızaların giderildiği görülmektedir.

Teba Servis Beykoz
Teba Servis Beykoz

Beykoz Teba Servisi

Teba Teknik Servisi Önce Müşteri Memnuniyeti Servisimiz maddi kazançtan öncelikli olarak, müşteri memnuniyeti kazanmayı hedeflediği için her türlü konuda herhangi bir mazeret üretmeksizin.  Ekiplerini gerek görülen bölgeye yönlendirme konusunda kesinlikle taviz vermemektedir. Bu konuda yaptığımız çalışmalar ve Beykoz Teba Servisi bölgesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir. Gecenin bir yarısı misafirlerinizi gönderdiğinizde bulaşık makinenizin herhangi bir sorun çıkarması durumunda dahi o anda yetkili servis müşteri temsilcisi telefon numarasına ulaşarak sorunu anında çözüme kavuşturulabilirsiniz. 7/24 hizmet anlayışımız sayesinde gece yarısı ve öğlen saatlerinde sürekli çalışarak müşterilerimizin kesintisiz hizmet almasını sağlamaktayız.

Beykoz Teba Servisi
Beykoz Teba Servisi

 

Bir cevap yazın