Libadiye Teba Servisi

Teba Ocak Hizmeti veren iyi bir kurum olarak deneyim sunduğumuz Teba Teknik Servisi ile uğraşmak Gündelik hayatın en önemli bölümlerinden biri elektronik eşyaların tamirine katkı sağlamak istiyoruz.  Teba Ocak Servisi Ev hanımlarına büyük kolaylık sağlayan bu ürünler bazen arızalı ve kullanılamaz hale geliyor.  Bu, kullanıcı hataları veya bazı durumlarda olağan dışı fabrika hatalarıda olabilir.

Bu gibi arıza durumlarında, öncelikle müşteri kendisini tamir etmeye çalışmaktadır.  Bununla birlikte, onarım çalışmaları teknik bir işlemdir ve düzgün yapılmazsa, makineler veya elektronik ekipman ciddi hasarlara neden olabilir.  Bu gibi durumları önlemek için size en doğru ve en iyi servisi veren Teba Ocak servisinden yararlanabilirsiniz. Elektronik eşyalar üzerinde güvenilir, kaliteli, hızlı ve doğru hizmet veren firmamız, Teba Ocak Servisi İstanbul ilçerine  ve diğer tüm ilçelere hizmet vermektedir.

Teba Ocak Servisi

Öncelikle firmamızı arayan müşterilerimiz telefonla desteklenmektedir. Ürün, bu destek sonucu ücretsiz olarak çalışmazsa, hata kaydı yapılır ve gerekli işlemler en kısa sürede başlatılır. Çağrı merkezimiz her zaman açıktır ve müşterilerimizin her türlü soruna hızlı bir çözüm getirmektedir.

Kaliteli bir yaklaşımla sizlere çalışma arkadaşlarımızı göstereceğiz umarım mutlu bir hizmet almış olursunuz.  Teba Servis Hizmetlerimiz Hizmetlerimiz telefonla sağlanmamaktadır.  ve kısa sürede müşterilerimize ulaşabilir ve kırık ürünü kontrol edebiliriz.  Anlık servis sistemimiz sayesinde, araç alarak kısa sürede tamir edilir. Ancak, kısa bir süre içerisinde Teba Ocak hizmeti olarak tamir edilememesi durumunda ürün merkezi firmaya götürülür. Gerekli ocak ve teçhizat ve onarımlar mümkün olan en kısa zamanda yapılır. Onarım sırasında bir parçanın değiştirilmesi gerekiyorsa, operasyon yapılmadan önce müşteri tarafından onaylanır ve onarıma devam edilir. Onarımlar tamamlanır tamamlanmaz ürün teslim edilir ve teknik ekibin huzurunda müşteriye teslim edilir ve ürünün montaj işlemi personel tarafından yapılır.