Teba Buzdolabım Sesli Çalışıyor

Bu günkü konumuz, Genelde her teba kullanıcılarının başına gelen buzdolabı sesleri , Teba Buzdolabım Sesli Çalışıyor ; Teba buzdolabı normalde çok sessiz çalışan bir buzdolabı değildir. Hatırı sayılır biraz ses çıkarır, Bu ses eğer artarsa zaten sizde bunun farkına varırsınız. Sesin biçimine göre değerlendirmek doğru olur. Öncelikle buzdolabınızı sarsmadan öne doru çekin sesin nereden geldiğini anlamaya çalışın, Buzdolabınızın motorundan ses geliyorsa maalesef bu ciddi bir durum anlamına gelmektedir. Bu durumda kesinlikle beyaz eşyalarınızın bir onarım merkezine teknik olarak yardımcı olacak uzmanlara danışmanız gerekecektir. Teba Servisi bu anlamda sizler için yardımcı olacaktır.

Teba Buzdolabım Sesli Çalışıyor

Sizin evde çözeceğiniz sesler’de var, müdahale ederek yada nerede olduğunu anlayarak başladığınız sesler kimi zaman sizin çözeceğiniz sesler olabilir. Arka motorun yanındaki radyatörlerin dolu olması buzdolabınızın motorunun yanında bulunan fan pervanelerine çarpan bir cizim olabilir, Bu buzdolabı  motoru etrafındaki tozları ve cisimleri temizlemeniz sizlerin ürünlerindeki tespit ettiğiniz sorunları tamamen ortadan kaldıracaktır.

Sesler Neler Olabilir ;

  • Fan motoru sesi , ( çözüm makine yağı ile fan motorunuzu yağlayarak sesi ortadan kaldırabiliriz.)
  • Titreşimli Buzdolabı çalışması, ( Bu durumda mutlaka buzdolabınızda ayaklarında dengesizlikler olabilir ayakları ayarlayarak vibrasyonu ortadan kaldırabilirsiniz.)

Bu durumlar dışında ses duyarsanız, Teba Buzdolabım Sesli Çalışıyor gibi sorunlar canınızı sıkmasın teknik olarak sizin ürünlerinizde çözemeyeceğimiz bir sorun bulunmamaktadır. Sadece bizleri aramanız yeterlidir. 0216 540 00 23 numaralı çağrı merkezimiz sorunlara nokta koyacaktır.

Bir cevap yazın