Küçükyalı Teba Servisi

Teba Servisi Küçükyalı Tecrübeli teknik servisimiz sayesinde Teba ürün kalitesi, teknik servisi ile kullanıcılarına daha iyi adapte edilmiştir. Küçükyalı Teba Servisi Kaliteden ödün vermeden hizmet üreten muhteşem servis, Küçükyalı genelinde çevreye duyarlı hizmet anlayışı sunuyor. Şirketimiz müşteri haklarına saygılı, iş sağlığı ve işçi güvenliğini ön planda tutan kaliteli hizmet üretmektedir.

Küçükyalı Teba Servisi

Modern Ve Yenilikçi Teba Hizmeti Şirketimiz, Küçükyalı genelini kapsayan Teba beyaz eşya ve buzdolabının kullanıcılarına modern teknik destek sağlamaktadır. Şirketimizin omurgası olan müşteri hizmetleri temsilciliğimiz ve çağrı merkezi çalışanlarımız. Teba ürünleri hakkında tam bilgi sahibidir. Teba kullanıcılarını müşteri servis numarası ile iletişime geçerek kullanıcı seviyesine bildiririz. Bu bağlamda bilinçli tüketiciler artmakta ve Teba ürünlerinden daha uzun bir süre hizmet verilmektedir.

Teba beyaz eşya ve düşük arıza oranı ve düşük ömürlü buzdolapları, teknik bilgi ile bilinçli bir şekilde kullanılmakta ve en yüksek performans sağlanmaktadır. Küçükyalı Teba Servisi Bu uygulama yenilikçi teknik servisimizi ve genel olarak firmamızın yenilikçi yüzünü müşterilerimize en iyi şekilde göstermektedir. Uzman Ekip Kalite Teba Servisi Teba buzdolabını ve tüm beyaz eşya gruplarını satın almadan önce ve sonra en hızlı teknik servis desteğini sağlıyoruz. Mühendis kadromuzdaki teknik kadromuz, bakım, onarım, değiştirme, sökme ve montaj için en modern teknik araçları kullanarak hızlı çözümler sunmaktadır. Ürünlerini Teba mağazalarından alan müşteriler, beyaz eşya Küçükyalı Teba Servisi ile evlerine ve ofislerine teslim edilir.

Teslimat aşamasında, müşterinin onayı alındıktan sonra firmanın teknik personeli tarafından beyaz eşya yapılır ve kurulum en iyi şekilde yapılır ve kullanıcı seviyesi ürün bilgisi verilir. Müşteriler tarafından satın alınan ürünler dışında, Teba markasının tüm ürünleri evlerinde ve iş yerlerinde zaman atlamalı göz önüne alınmadan cevaplanmaktadır.

Bir cevap yazın